back to » meble

niecodzienne biuro

Współpracujący z nami architekci często dowodzą, że przestrzeń biurowa  nie musi być nudna i sztampowa. 

Nie oznacza to wcale, że na jego wyposażenie trzeba wydać fortunę. Pomysłowy projektant i rzetelni rzemieślnicy potrafią zmieścić się nawet w bardzo ciasnym budżecie. 

Zastosowaliśmy meble biurowe sygnowane przez Mikomax Smart Office, ladę MDD, krzesła firmy Bejot. Niemniej, większości z zastosowanych rozwiązań nie można znaleźć w fabrycznych katalogach. Na przykład - szafki dla pracowników wykonane z płyty OSB nie mieszczą się w stereotypowym postrzeganiu wnętrza biurowca klasy A. Podobny wrażenie sprawia naturalny mech na ścianie...

Inwestor bardzo jasno określił wymagania dotyczące funkcjonalności. 
Między innymi zmieniliśmy standardowe stacjonarne biurka w meble stabilne i jednocześnie mobilne. Dwa kółka w nogach stelaża pozwalają na przestawienie po podniesieniu za jedną z krawędzi - ułatwia to znakomicie szybką reorganizację biura na potrzeby aktualnie prowadzonych projektów. Obrotowe drzwi do sali spotkań pełnią jednocześnie rolę tablicy suchościeralnej - podobnie jak ściany w części otwartej zostały pomalowane specjalną farbą epoksydową.

Poduszki na kontenerach podbiurkowych (by gość mógł przycupnąć na chwilę), tapicerowana budka telefoniczna do dyskretnego prowadzenia rozmów, mobilne ścianki do wyodrębniania zespołów projektowych - to zaledwie początek listy wymagań. Zrealizowaliśmy wszystkie jej punkty. 

 
share this item
facebook googleplus linkedin rss twitter youtube
Related items