back to » panele3d

panele sklejka

Oto kilka przykładów wykonywanych przez nas paneli ściennych. Można je montować na ścianę, mogą również być częścią mebli (np. frontów kuchni, czy szafy w recepcji).

Panele są wykonywane ze sklejki o grubości od 12 do nawet 50mm. Zależnie od oczekiwań klienta, malujemy je lakierem bezbarwnym lub bejcą.

Każdy z publikowanych wzorów został przygotowany na potrzeby konkretnego projektu. Staramy się nie ograniczać do zamkniętego katalogu wzorów lub sposobów wykończenia. Maksymalny wymiar pojedynczego panelu wynosi 1,2 na 2,4 metra, niemniej ze względów praktycznych często dzielimy je na mniejsze kawałki, które tworzą jeden wzór. Dzięki zastosowaniu wydajnych aplikacji do projektowania maksymalne wymiary instalacji złożonej z wielu paneli są w praktyce ograniczone jedynie wyobraźnią projektanta. Sklejka jest materiałem dużo trwalszym, niż zwykle używany do tego celu MDF, co więcej, głębokie frezowanie umożliwia wydobycie naturalnego piękna drewna. Zwykle bazujemy na sklejce brzozowej, ale na zamówienie możemy przygotować panel ze sklejki z wielokolorowych fornirów.  

Nowe wzory powstają co kilka dni, najświeższe próbki można zobaczyć na naszej tablicy na Pintrest.

 
share this item
facebook googleplus linkedin rss twitter youtube
Related items